Author: j***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 東西很讚 已回購好多次了👍🏼
顏色: 無色
Price: HK$58.00
| Material | Plastic |
| Closure Type | Others |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Simple |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 12.8 cm |
| 長度 | 15 cm |
| 寬度 | 15.5 cm |
| SKU | sb2203210810313521 |
Brand Name: SHEIN
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Kenia-sc-01456536.html
Quality: 6072774 people said the quality is very good!
Author: j***6
Date:
Review: 東西很讚 已回購好多次了👍🏼
顏色: 無色
Author: a***1
Date:
Review: 可以疊起來 算好用 但要注意高度 有些放不下
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: t***8
Date:
Review: 很好用,可以收納一些小東西,分門別類。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: n***8
Date:
Review: 質感不錯,上下疊放也蠻穩的。只是兩個同一個位置有瑕疵,可能是模具的問題,不過不影響使用。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.